Šajā lapā tiek skaidrots, kā tīmekļa vietnē metalika.lv tiek izmantotas sīkdatnes (ang.val. - Cookies).

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni. Katrā lietotāja nākamajā apmeklējumā, tā vietnei palīdz atcerēties lietotāja iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai:

- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;
- vai esat jau piekritis (vai nepiekritis) tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes.

Sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai šī vietne darbotos, bet ar iespējotām sīkdatnēm būs pieejamas visas tīmekļa vietnes piedāvātās funkcijas.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit.

Sīkdatņu apstiprināšana un atspēkošana

Apmeklējot metalika.lv vietni, Jums tika attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek

izmantotas sīkdatnes. Nospiežot “SAPRATU”, Jūs apstiprināsiet, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies dažas funkcijas.

Trešo pušu sīkdatnes

Mājaslapā var būt izvietotas saites uz citām mājaslapām. metalika.lv neatbild par citu ar metalika.lv tieši nesaistīto mājaslapu saturu.